Projekt „Już pływam” w roku szkolnym 2017/2018

Zakończyła się kolejna  edycja programu „Już pływam”. Grupa 28 uczniów z klas I- V naszej szkoły brała udział w zajęciach nauki pływania. Projekt obejmował 10 wyjazdów.
Zajęcia nauki pływania odbywały się na krytej pływalni im. Jana Kota w Bochni, prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów.Uczniowie dzięki temu programowi rozwinęli podstawowe umiejętności pływackie, poprawiali swoją kondycję oraz aktywnie spędzali czas wolny.Tego typu zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem w naszej szkole.

———————————————————————————————————–

W minionym  roku szkolnym uczniowie szkoły podstawowej uczestniczyli  w kolejnej edycji programu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego pod hasłem
„Już pływam”. Zajęcia nauki pływania ,którą objętych zostało 30 uczniów  odbywały się na krytej pływalni im. Jana Kota w Bochni, podczas 10 zaplanowanych wyjazdów.
Program realizowano od kwietnia  do czerwca 2017 roku.
Dzieci podczas zajęć na pływalni rozwijały swoje umiejętności oraz aktywnie spędzały czas wolny. Tego typu programy cieszą się dużą popularnością w naszej szkole.

———————————————————————————————————–

Minęła jesienna  edycja programu „Już pływam”. Przez miesiące październik
i listopad grupa 27 osobowa z klas I- V naszej szkoły uczyła się pływać pod nadzorem instruktorów i opiekunów na basenie w Bochni. Projekt obejmował 10 wyjazdów.
100 zł  - to koszt dojazdu, który ponieśli rodzice, a pozostałą odpłatność pokrył i Urząd Marszałkowski i Urząd Miejski  w Zakliczynie. Uczniowie dzięki temu programowi rozwinęli podstawowe umiejętności pływackie, poprawiali swoją kondycję oraz zdrowo
i miło spędzali wolny czas.

Możliwość komentowania jest wyłączona.