XVI Konkurs Matematyczny

Nasza szkoła po raz kolejny gościła uczniów z terenu  gminy Zakliczyn na Konkursie Matematycznym „Mistrz Matematyki  2019” dla uczniów klas III szkoły podstawowej.  Odbył się on w poniedziałek  13 maja 2019 r.

Mistrzem Matematyki 2019 został  Bartosz Budzyn  ze Szkoły Podstawowej w Zakliczynie, którego opiekunem była p. Grażyna Gwiżdż .

II miejsce zajęła uczennica  Wiktoria Roman również  ze Szkoły Podstawowej
w Zakliczynie – opiekun p.  Grażyna Ogonek.

Dwa równorzędne III  miejsca przypadły uczniom: Lenie Śledź  i Michałowi Słowińskiemu ze Szkoły Podstawowej w Faściszowej.  Opiekunem była p.  Violetta Pajor.

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie. Podziękowania należą się również opiekunom  uczniów,  Radzie Rodziców ze Szkoły Podstawowej  w Paleśnicy, która ufundowała nagrody oraz p.  Izabeli   Nadolnik za przygotowanie testów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.