Po szkole na narty!

Jako że zima w tym roku dopisała i żal było nie korzystać z jej uroków, 12 uczniów naszej szkoły pod opieką Pani Agnieszki Markowicz spędzało aktywnie czas na świeżym powietrzu, szkoląc umiejętności jazdy na nartach.

W ciągu 5 wyjazdów (20 godzin) staliśmy się (prawie) mistrzami narciarskimi! Nasi instruktorzy zadbali o to, aby każdy skręcał we właściwym kierunku, bo część z nas jakimś dziwnym trafem ciągnęło w zarośla, choć trasa narciarska wiodło w przeciwnym kierunku…Niektórzy opanowali bezpieczny upadek do perfekcji…:) Zresztą z bezpieczeństwa na stoku zostaliśmy specjalnie przeszkoleni!

Na zakończenie projektu musieliśmy zdać egzamin z umiejętności. Wszyscy przeszliśmy pozytywnie testy i otrzymaliśmy dyplomy i upominki.

Po białym szaleństwie właściciel stacji narciarskiej „Jastrzębia” zapraszał nas na herbatę i małe co nieco…

Było super!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.