GMINNY TURNIEJ SPRAWNOŚCIWO-REKREACYJNY „ZIMOWO-SPORTOWO” DLA KLAS „O”

   Organizatorki turnieju -Panie Teresa Górska, Agnieszka Markowicz i Krystyna Bryniak zaprosiły do naszej szkoły wszystkie dzieci uczęszczające do zerówek na terenie gminy Zakliczyn. 26 lutego na hali sportowej w Paleśnicy zameldowały się sześciolatki z Zakliczyna, Stróż, Wróblowic, Filipowic i oczywiście z Paleśnicy. Przez trzy godziny starszaki rywalizowały między sobą, rzucając woreczkami do celu, skacząc na piłkach gumowych, strącając kręgle i strzelając do bramek. Najwięcej emocji wzbudziły jednak wyścigi rydwanów oraz budowanie piramid z klocków.

    Bezkonkurencyjni okazali się mali mieszkańcy Zakliczyna. Drugie miejsce zdobył zespół z Paleśnicy, trzecie natomiast przedstawiciele Wróblowic. Zwycięzcy otrzymali medale i dyplomy, a pozostałe drużyny pisemne wyróżnianie. Na zakończenie spotkania Rada Rodziców zaprosiła wszystkich na słodki poczęstunek.

    Przez cały ten czas dzieciaki uczyły się zdrowej rywalizacji, współdziałania w grupie i rozwijały sprawność fizyczną. I co najważniejsze -zabawy przy tym było co niemiara!

Turniej odbył się z inicjatywy i pod patronatem

Pani Dyrektor Agnieszki Pomikło.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.