Dla Kochanych Dziadków.

W sobotę 12 stycznia w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka oraz Bal Karnawałowy dla przedszkolaków
i uczniów klas I-III . Szkolną imprezę otworzyła dyrektor szkoły Pani Agnieszka Pomikło, która serdecznie powitała liczne grono seniorów. Na program artystyczny złożyły się piosenki, wiersze, inscenizacja i tańce. Wnuczęta dziękowały swoim kochanym Babciom  i Dziadkom za opiekuńczość, troskliwość i wielkie serce. Całość programu zakończyło gromkie „Sto lat” i obdarowanie wszystkich Dziadków upominkami wykonanymi  przez dzieci. Życzenia i upominki wywołały wzruszenie i łzy
w oczach szanownych gości. Po występach wszystkich zaproszono na wspólne spotkanie przy herbatce i ciasteczkach. Później przy dobrej muzyce odbyła się wspólna zabawa karnawałowa.  Podziękowania kierujemy do Rady Rodziców Przedszkola i Szkoły oraz wszystkich tych, którzy włączyli się w przygotowanie  uroczystości.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.