9 Listopada 2018 r. „Dzień dla Niepodległej”

 

Cała społeczność naszej szkoły brała udział w akcji „Rekord dla Niepodległej” ogłoszonej przez Minister Edukacji Narodowej oraz Radę Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej. Celem tej inicjatywy było  wspólne odśpiewanie w piątek, 9 listopada 2018 r. o godzinie 11:11 czterozwrotkowego hymnu narodowego.

Wszyscy odświętnie ubrani z biało – czerwonymi kotylionami przypiętymi do piersi  zebrali się w hali gimnastycznej  na uroczysty apel, gdzie po wstępnych informacjach pani dyrektor Agnieszki Pomikło o tej wspólnej akcji i po wprowadzeniu pocztu sztandarowego szkoły o godzinie 11.11 całą piersią i pełnym głosem odśpiewali Mazurka Dąbrowskiego. Widać było dużo emocji na twarzach dzieci i młodzieży szkolnej.  Potem wszyscy bili gromkie brawa. Na koniec pani dyrektor podziękowała zebranym  za odpowiednią postawę  i zaangażowanie oraz zaprosiła do wspólnego zdjęcia.

 Ten wyjątkowy dzień zapisał się w historii naszej szkoły i przedszkola i  długo będzie trwał w pamięci wszystkich, którzy uczestniczyli w tym wydarzeniu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.