Spotkania i powroty to jest właśnie życie -pożegnanie uczniów klas trzecich gimnazjum i zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Pod takim hasłem w dniu 21 czerwca odbyła się uroczystość pożegnania klas trzecich gimnazjum.

Najpierw zebranych powitała pani Dyrektor Agnieszka Pomikło, potem uczniowie klas drugich przedstawili program artystyczny, którym pożegnali swoich starszych kolegów. Były wiersze, piosenki, niezwykłe tańce i prezenty na pamiątkę wspólnie spędzonych chwil. Następnie trzecioklasiści  pożegnali zebranych nastrojowymi wierszami i piosenkami.
Na koniec zaprosili swoich nauczycieli  na kawę  i ciastko.

W dniu 22 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Najpierw uczniowie wraz z nauczycielami i rodzicami udali się na Mszę Św. do Kościoła Parafialnego, następnie wszyscy zgromadzili się w sali gimnastycznej, gdzie nastąpiła uroczystość zakończenia roku szkolnego. Pani Dyrektor powitała zaproszonych gości: Burmistrza Gminy i Miasta Zakliczyn pana Dawida Chrobaka, przewodniczącą Rady Rodziców panią Sabinę Martykę, rodziców,  grono pedagogiczne i uczniów.

W kolejnym punkcie uroczystości nastąpiło ślubowanie uczniów klas III gimnazjum, rozdanie  świadectw i dyplomów.

 Następnie pani Dyrektor przedstawiła wyróżniających się uczniów, którzy otrzymali nagrody za wysokie wyniki w nauce, za wzorowa frekwencję i prace społeczną.

 Rodzice nagrodzonych uczniów odebrali listy gratulacyjne, które wręczała pani dyrektor
i pan Burmistrz.

Później wychowawcy klas rozdali wyróżniającym się uczniom nagrody.

Na koniec pani Dyrektor życzyła wszystkim uczniom miłych wakacji i  szczęśliwego powrotu do szkoły.

Potem uczniowie udali się do klas, aby spotkać się ze swoimi wychowawcami.

Tak więc rok szkolny 2017/2018został zakończony, a teraz wakacje, wakacje, wakacje…..

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.