Wycieczka do Zatoru

W piękny majowy poranek, 28 maja 2018 r. uczniowie z klas I, II i III pod opieką wychowawców udali się na wycieczkę do Zatoru. Wyruszyli  spod szkoły
o godz. 8.00 i po dwóch godzinach jazdy autokarem, (z krótką przerwą na śniadanie) byli na miejscu. Zwiedzanie rozpoczęli z przewodnikiem od spaceru po Parku Ruchomych Dinozaurów.  Świat prehistorycznych zwierząt zrobił na dzieciach ogromne  wrażenie. Następnie udali się do kina 5D Extreme, w którym obejrzeli film o dinozaurach, po czym zwiedzali domek do góry nogami. Kolejnym etapem było zwiedzanie Parku Owadów, skąd kolejką pojechali do restauracji  na obiad. Po obiedzie w trakcie rejsu tramwajem wodnym zwiedzali Park Mitologii, ulokowany w dużej części na wodzie. To jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie można z bliska poznać greckich bogów, herosów, bohaterów  i mityczne stworzenia. Ostatnim etapem wycieczki były atrakcyjne zabawy w lunaparku, lody i zakup pamiątek.   W czasie wycieczki nie zabrakło żartów, śmiechu i dobrego humoru. Wyjazd bardzo podobał się uczestnikom wycieczki, wrócili zmęczeni, ale jednocześnie zadowoleni i szczęśliwi, bogatsi o nowe przeżycia i doświadczenia.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.