Tydzień ze świętym Janem Pawłem II

Od tygodnia dzieci z przedszkola zapoznawały się z życiem i działalnością św. Jana Pawła II. Na podstawie usłyszanych opowieści i przeczytanych książek maluszki tworzyły portrety i plakaty związane z Wielkim Polakiem.

We środę przedszkolaki pojechały do Sanktuarium Matki Bożej Niezawodnej Nadziei w Jamnej, gdzie znajduje się kaplica poświęconą Papieżowi. Najmłodsi oglądali tam pamiątki, które Jan Paweł II przekazał ojcu Janowi Górze.

Dziś, 18 maja, w rocznicę urodzin Karola Wojtyły, dzieci oglądały film o naszym Papieżu. Jadły też kremówki, które święty uwielbiał…

To nie koniec inicjatyw związanych z przybliżeniem milusińskim sylwetki
Jana Pawła II- w czerwcu zaplanowana została wycieczka do Wadowic i Krakowa.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.