Pasowanie na czytelnika

30 X w poczet biblioteki szkolnej zostali przyjęci uczniowie klasy I. Zanim jednak przekroczyli progi czytelni musieli rozwiązać zagadki, które pozwoliły otworzyć wrota biblioteki

Dzieci poznały regulamin, zasady panujące w bibliotece oraz działy i rozmieszczenie książek.  Po pasowaniu najmłodsi czytelnicy otrzymali z rąk Pani Dyrektor certyfikaty i identyfikatory czytelnicze oraz  biblioteczne gadżety.

Dzień ten obfitował w niespodzianki nie tylko dla pierwszaków- klasy II i III uczestniczyły w warsztatach promujących czytelnictwo. Zajęcia prowadzili pracownicy Biblioteki Pedagogicznej w Tarnowie. Dzieci zgłębiały tajniki kaligrafii, pisząc przy pomocy gęsich piór oraz tworzyły własne wersje bajek.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.